Firma

Jako zespół Eko-Konsult wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom podmiotów, potrzebujących doradztwa i konsultacji w zakresie przepisów prawnych, związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami. Działamy od 2008 roku, sukcesywnie wspierając naszych klientów w branżach komunalnych, produkcyjnych, usługowych i innych związanych z wytwarzaniem, transportem, przetwarzaniem odpadów lub emisją do powietrza. Przekłada się to na profesjonalną obsługę w bardzo szerokim zakresie. Powierzone nam obowiązki wykonujemy na najwyższym poziomie z dbałością każdy szczegół.

Jako firma konsultingowa pomagamy w uzyskaniu dla przedsiębiorstw wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych z zakresu ochrony środowiska. Ponadto świadczymy pełen outsourcing środowiskowy w zakresie stałej obsługi firm. To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do spraw Klienta, poprzedzone dogłębną analizą stanu formalno-prawnego oraz zaangażowanie w prowadzone sprawy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze i świadczeniu usług doradczych. W 2019 r. zostaliśmy wyróżnieni jako organizatorzy jednej z najbardziej rozpoznawanych konferencji w branży: ,,Praktyczne i formalno-prawne aspekty gospodarki odpadami” w Zakopanem w dniach 16 – 19 października 2019 r.